Yolcusu.com olarak yol arkadaşı bulmak, masrafları paylaşarak yolculuk yapmak, pet ve eşya taşıma hizmetleri, öğrenci servisleri, etkinlikler için grup oluşturmak, kiralık araçlar ve şehrinizin taksilerini bulmak gibi en iyi fiyata en iyi yolculuk hizmetleri için ücretsiz bir platform için çalışıyoruz.

YOL ARKADAŞI

Yol arkadaşı ile aynı yöne giden insanları buluşturarak hem yakıt tasarrufu sağlayabilir, hem yeni dostluklar kazanabilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında keyifli vakit geçirir, sohbet eder ve sıkılmadan yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Daha önce tanımadığınız birinin aracına binebilirsiniz. O yüzden seçimlerinize dikkat ediniz. Biz sadece aracıyız.

PET TAŞIMA

Evcil dostlarınızı başka şehirlere sahiplendirmek isteyebilirsiniz. Ancak kendi aracınız ve ya vaktiniz olmayabilir. Yolcusu.com ile evcil hayvanınızı emanet edecek birini bulabilir ve beraber de yolculuk yapabilirsiniz. Bu işi yapan kurumsal firmalara ulaşabilir ve ya güvenilir kişiler bulabilirsiniz.

EŞYA TAŞIMA

Kargo şirketleri eşyalarınızı yüksek maliyetlere taşıyabilir. Ve ya bazı eşyalarınızı almak isteyebilir. Kırılacak eşyalarınız için güvenli bir taşıma arıyor olabilirsiniz. Aynı yöne giden bir araç ile eşyalarınızı gönderebilir, tasarruf sağlayabilirsiniz.

ÖĞRENCİ TAŞIMA

Çocuğunuz okula başladığında masrafları artacaktır. En uygun fiyata, güvenli öğrenci taşıma servislerini bulabilir, tasarruf sağlayabilirsiniz. Memnun olmadığınız servisi değiştirebilir, yeni servisler keşfedebilirsiniz.

ETKİNLİĞE GİDENLER

Spor müsabakaları, konserler, gezi ve turlar, festivaller için organizasyonlar düzenleyebilir. En iyi fiyata etkinliğe gidebilirsiniz. Oluşturulan gruplara kolayca katılabilir, yol masraflarını azaltabilirsin.

KİRALIK ARAÇLAR

Bayramlar ve özel günlerde kiralık araç bulmak zorlaşacaktır. Ama mutlaka bir yerde seni bekleyen bir araç olacaktır. En iyi fiyata aradığınız kiralık aracı bulup yolculuğunu yapabilirsin. Rezervasyon yaparak daha önceden aracını ayırtabilir, son güne kalmazsın. Farklı firmalardan, fiyat teklifleri alabilir en iyi tercihi yapabilirsin.

TİCARİ TAKSİLER

Yolculuğunu güvenilir taksiler ile yapmak isteyebilirsin. Şehirler arası ve şehir içi taksi hizmetlerini bulabilir, taksilerin sunduğu farklı hizmetlere göre en uygun taksiyi bulabilirsin. En iyi fiyatlar ile şehirler arası yolculuğunu taksi ile yapabilirsin.

BİZE ULAŞIN

Şikayet, öneri ve istekleriniz için bize aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapıyor olacağız.

destek.yolcusu@gmail.com